3N MEDYA

3N şirket grubu bünyesinde hizmet sunan 3N Medya, medya sektöründeki başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Firma, genel anlamda, gazete, dergi, kitap ve broşür kapsamında yazılı basın ürünler, ticari içerikte reklamlar ve müzik klipleri içeriklerinde görsel ve işitsel noktadaki formatları hazırlamaktadır. 3N Medya’nın detaylı olarak ünvanı, 3n medya inşaat organizasyon ve reklam hizmetleri A.Ş. olarak belirlenmiştir.

Firma kapsamında, ansiklopedi, kitap, broşür, yazılı basın ürünleri, gazeteler, dergiler, bu kapsamda yer alan süreli ya da süresiz şekilde yayınların basılması işini yapmaktadır. Bu yayınların çıkarılması, dağıtılması, pazarlanması işlemleri yürütülmektedir.

Bir diğer çalışma alanı ise, eğitsel nitelikte ve ticari anlamda amacı olan, kısa ya da uzun metrajlı filmler, tanıtımlar, reklam çekimleri, filmleri ile belgesel yayınların hazırlanması firma tarafından yapılmaktadır. Müzik klipleri, pankart gibi görsel ve işitsel medya elemanları firma tarafından üretilmektedir.

3N medya şirketler grubunun genel çalışma ahlak ve prensiplerine uygun hareket etmektedir. Gelişmiş dijital sistemlerin kullanılması söz konusudur. İnovasyon firma için çok önemlidir ve hizmet kalitesinde sürekli geliştirmeler yapılmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip ve uygulama, yerinde ve donanımlı personel de başarılı işlerin çıkmasını sağlamaktadır. Bu özellikle sayesinde, firma ürünleri ve eserleri özgün, kaliteli ve donanımlı olmaktadır. Uygun fiyatlara, en doğru ve kaliteli işlerin çıkarılması, eserlerin yaratılması söz konusu olmaktadır. 3N medya ile dijital atlyapısı mükemmel, doğru adımlar atılmaktadır.

Kalite Politikamız

DİJİTAL

Dijital çözüm ortağı olduğumuz birçok marka için en değerli çalışmaları hayata geçiriyoruz.

YENİLİK

Yaratıcı, yenilikci ve donanımlı ekiplerimizle birçok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

TEKNOLOJİ

Radyo, televizyon ve gazete yayınlarımızla birçok noktada 7/24 görsel yayıncılık hizmeti sunuyoruz.

BASILI YAYIN

Kurumsal imajınızı oluşturan her türlü çalışmayı ve basın yayın hizmetini sağlamaktayız.