BİZİM EV TV

Bizim ev TV 3N şirketler grubu ailesinden bir yayın kanalıdır. Kanal, Tivibu yayın sisteminden, 20. kanalda izleyicileri ile buluşmaktadır. Kanal, Türkiye’nin ilk ev kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Ev yaşamı, evde bizi bekleyen tüm detaylar hakkında en doğru bilgileri ve önerileri kanalın izleyicileri bulabilmektedir. Ev dekorasyonu, evlerde iç mekanların en doğru şekilde planlanması ve uygun dekorasyon seçenekleri, emlak haberleri ve gayrimenkul yatırımları ile ilgili seçenekler, birçok farklı içerikte programı izleme olanağı bulunmaktadır.

Bizim Ev Tv yayın akışında izleme içeriği dolu, kaliteli birçok yayın bulunmaktadır. A dan Z ye, Adım adım, Banyo ve Mutfak Dünyası, belgesel izleme seçenekleri, çiçek kokusu, dost dünyam, eskimeyenler, her insan bir hikaye, iki kuşak arası, ilmek ilmek, ışığın kaynağı, işimiz gayrimenkul, kırılgan sanat, koleksiyoncu, lüks konut uzmanı, Pelin ile yöresel lezzetler, tasarım her yerde, trend home, yaşam ustaları, yeşil dünyam, mobilya dünyası gibi birçok farklı program bulunmaktadır.

İşimiz gayrimenkul programında emlak dünyasından en güncel gelişmeleri, en doğru yatırım olanaklarını izleyebilirsiniz. Taşınmaz almadan ya da kiralamadan önce izlemek son derece avantajlıdır. Kentsel dönüşüm bilgileri sunan yayınlar da bu konuda akıllardaki soru işaretlerini gidermektedir. Kanalın yayınları yüksek kalitede, seviyeli, tüm ailenin birlikte izleyebilecekleri programlardır. Bizim Ev Tv internet sitesinden de yayınlar takip edilebilir, bilgi de alınabilir.

Kalite Politikamız

DİJİTAL

Dijital çözüm ortağı olduğumuz birçok marka için en değerli çalışmaları hayata geçiriyoruz.

YENİLİK

Yaratıcı, yenilikci ve donanımlı ekiplerimizle birçok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

TEKNOLOJİ

Radyo, televizyon ve gazete yayınlarımızla birçok noktada 7/24 görsel yayıncılık hizmeti sunuyoruz.

BASILI YAYIN

Kurumsal imajınızı oluşturan her türlü çalışmayı ve basın yayın hizmetini sağlamaktayız.