KURUMSAL

3N Medya
Hakkımızda

3N Şirketler grubu, başarılı firmaları, güvenilir şirket profili ile beğeni kazanmaktadır. Şirketler grubu bünyesinde, alanlarında son derece donanımlı olan, 3N Medya, TV 100, Show Radyo, Radyo Viva, Bizim Ev Tv, 3N İnşaat, Gülseven A.Ş., 3N organizasyon firmaları yer almaktadır.

Şirketler grubu olarak, başarılı firma profillerinin olması, çalışma ilkelerinin altında değişmez bir takım faktörlerin olmasından kaynaklanmaktadır. Grup için kendini yenilemek, inovasyon son derece önemlidir. Teknolojik gelişmeleri takip eden firmalar, kendi çalışma alanlarında en modern uygulamaları kullanır.

Sürekli yenilenme firmaların yapılarının değişmez parçasıdır. Personel seçimi de firmalar için son derece önemlidir.

3N Şirketler Grubu

3N Şirketler grubu, çalışma ahlakına sahip firmaları ile sektörlerinde beğeni kazanmaktadır. Çalışmalarda özen ve işe uygun emek verilmesi öne çıkar. Basın ve medya alanında, haberlerin en doğru şekilde ve tarafsız olarak aktarılması dikkati çeker.

İnşaat sektöründe ise firma kendi sermayesi ile doğa dostu, doğru projeler yapmaktadır. Medya alanında hizmet sunan Bizim Ev Tv ülkemizin ilk ev yaşamı, ev dekorasyonu kanalıdır. Organizasyon firması olan 3n Organizasyon ise özel günler ve davetler için ilgi çeken, öne çıkan organizasyon seçenekleri düzenlemektedir.

Firmaların çalışmalarında emek ve verimli olma hedefi öne çıkmaktadır. Mutlaka en doğru çalışmaları yapan firmalar, müşterilerini memnun etmektedir.

3nlogo
radyo-viva
show-radyo
bizimevtv
tv100

Bülten

Subscribe for the latest news.
Stay updated on the latest trends.

Show Radyo ve Radyo Viva ailesine Medya grup başkanlığı görevine getirilen Murat Kelkitlioğlu 3N medya...
3N Medya bünyesine dahil olan Türkiye’nin en köklü radyo kanallarından Show Radyo ve Radyo Viva’nın...