Show Radyo ve Radyo Viva ailesine Medya grup başkanlığı görevine getirilen Murat Kelkitlioğlu 3N medya grubunun Beşiktaş Feriye Palace’de düzenlemiş olduğu toplantı ile basına tanıtıldı. 3N Medya Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven burada yaptığı konuşmada, ‘’her iş insanı gibi yaptığımız ticaret ile kar etmek isteriz. Ancak Medya sektörü aynı zamanda ülkemize ve milletimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmemizi gerektiren, çocuklarımıza bırakacağımız saygın bir iş koludur. Bu sorumluluğumuzu yerine getirmek 2019 sonrası büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek için Türk Medya’nın değerli yöneticisi Murat Kelkitlioğlu grubumuza Medya grup başkanı olarak katılmıştır.’ dedi.

‘’HER ZAMAN TÜRKİYE’DEN YANA OLACAĞIZ’’

3N Medya grup başkanı Murat Kelkitlioğlu yaptığı konuşmada grubun 2019 hedeflerini açıkladı. Kelkitlioğlu, ‘’Yeni görevimin bana yüklediği sorumluluğun farkındayım. Bu sorumluluğun gereği olarak grubumuzun 2019 hedefimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Birinci ve öncelikli hedefimiz Radyo televizyon gazete ve faaliyet içerisinde olduğumuz tüm alanlarda zirvede olmak ya da zirveyi zorlamak.’ dedi.

‘’2019 STRATEJİMİZ BÜYÜME ÜZERİNE KURULU. SENEYİ ARAMIZA YENİ MARKALAR DA KATARAK KAPATACAĞIZ.’’

Kelkitlioğlu grup şirketleri için 2019 hedeflerine dair bilgiler verirken, sene sonunda grubun bugünden çok daha büyük hale geleceğini, gruba yeni ve son derece önemli markaların katılacağını, bu konudaki hazırlıkların son aşamaya geldiğini söyledi. Kelkitlioğlu, ‘’Dijital pazarda da sahip olduğumuz insan kaynağını imkanlarla buluşturarak pazarın önemli oyuncularından biri olacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir