3N Medya bünyesine dahil olan Türkiye'nin en köklü radyo kanallarından Show Radyo ve Radyo Viva'nın lansman gecesi Dada Salon'da gerçekleşti.

3N Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven ev sahipliğinde Dada Salon da gerçekleştirilen muhteşem lansman gecesinde reklam ve pazarlamanın devlerinin yani sıra aralarında sanat, medya ve televizyon dünyasının önemli simaları da hazır bulundu.

BAŞARILI SANATÇI'DAN ANLAMLI ÇAĞRI...

Etkinlik öncesi gecenin aynı zamanda ev sahibesi de olan başarılı sanatçı Ebru Yaşar yaptığı samimi açıklamalarla dikkat çekti. Yıllar sonra radyo mikrofonlarına ''Ebru Yaşar'la Yaşam''adlı programla dönen Ebru Yaşar, ''Radyonun yaşamlarımızda apayrı bir yeri var. Teknoloji her ne kadar bizi farklı iletişim kanallarına yönlendirse de hala radyolarda kendimize ait bir şeyler bulabiliyoruz. Bu gece mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkür ediyorum.'' yıllar sonra yeniden yaşadığı heyecanı basın mensupları ile paylaştı. Müzik kariyerini, annelik ve yazarlıktan sonra şimdide radyoculukla taçlandırarak on parmağında on marifet dedirten başarılı sanatçı, yaklaşan yeni yıl için temennilerini soran muhabirlere ''Her şeyden öte şiddetten uzak bir yıl olmasını temenni ediyorum. Kimsenin kimseyi kırmadığı, sevginin şiddete galip geldiği bir yıl olsun istiyorum.'' sözleriyle yanıt vererek son zamanlarda magazin dünyasında da artan şiddet olaylarının bir an önce son bulmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir